شنبه ٣٠ تير ١٣٩٧
خدمات الکترونیکی
آیین نامه ها
سایر
اخبار > جذب دانشجو بر اساس سوابق تحصیلی-کاردانی پیوسته 96 (بدون آزمون)


  چاپ        ارسال به دوست

جذب دانشجو بر اساس سوابق تحصیلی-کاردانی پیوسته 96 (بدون آزمون)

جذب دانشجو بر اساس سوابق تحصیلی(بدون آزمون)

پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی در مؤسسه آموزش عالی آل طه

پیرو اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور درخصوص تکمیل ظرفیت رشته های تحصیلی سال تحصیلی جاری (97-96) موسسه آموزش عالی آل طه در نظر دارد متقاضیان (اعم از داوطلباني كه در آزمون دوره های کاردانی فنی و حرفه ای سال 1396 ثبت‌نام نموده و يا ننموده‌اند)  ثبت نام در این موسسه را در مقطع کارشناسی ناپیوسته بر اساس سوابق تحصیلی پذیرش نماید. متقاضیان می بایست از تاریخ 96/08/03 تا تاریخ  96/08/10  به صورت حضوری به موسسه آموزش‌عالی آل طه مراجعه و روند ثبت نام را تکمیل نمایند.

کلیه داوطلبان منحصراً مي‌توانند در يك گروه آزمايشي و يك كدرشته محل متقاضي شوندبديهي است در صورت ثبت‌نام داوطلب در دو كدرشته و يا در دو مؤسسه، اطلاعات وي در بانك اطلاعات پذيرفته شدگان هر دو محل حذف خواهد شد.

 

كليه متقاضيان مي‌بايست حداكثر تا تاريخ 96/06/31 داراي مدرك ديپلم بوده باشند.

رشته های مقطع کاردانی پیوسته

رشته های علوم انسانی

الکترونیک عمومی

 

مدارك مورد نياز:

  1. اصل و يا گواهي مدرك تحصيلي با امضاء و ممهور به مهر دبيرستان يا سازمان آموزش پرورش.

  2. اصل شناسنامه و 2 برگ كپي از صفحات آن.

  3. اصل كارت ملي و 2 برگ كپي از آن.

  4. شش قطعه عكس 4×3 تهيه شده در سال جاري.

  5. كليه پذيرفته‌شدگان مي‌بايست به همراه تصوير ديپلم نظام قديم و يا گواهي پيش‌دانشگاهي خود، به «دفاتر پيشخوان خدمات دولت» مراجعه و تائيديه‌ تحصيلي (ارزش تحصيلي) از اداره آموزش ‌و پرورش محل تحصيل خود را درخواست نمايند و رسيد آن را در زمان ثبت‌نام به دانشگاه ارائه دهند.كليه پذيرفته‌شدگان حتماً نام ‌رشته و مؤسسه آموزش‌عالي يا مركز و يا واحد آموزشي محل تحصيل خود را در فرم «دفاتر پيشخوان خدمات دولت» اعلام نمايند.

 

 


١٠:٣٧ - دوشنبه ١ آبان ١٣٩٦    /    شماره : ١٠٣٦    /    تعداد نمایش : ٧٧٨کلیه حقوق برای مؤسسه آموزش عالی آل طه محفوظ است