اولین وبینار آل طه با موضوع انتخاب رشته استاندارد

۱۴ مرداد ۱۳۹۸ | ۱۰:۲۱ کد : ۶۵ اخبار و رویدادها اطلاعیه ها
تعداد بازدید:۶۲۹
وبینار انتخاب رشته استاندارد چه انتخاب رشته ای هست؟با وجود دو نوع آزمون سراسری در امسال، انتخاب رشته چه ویژگی هایی دارد؟چگونه انتخاب رشته موفقی داشته باشیم؟آیا برای انتخاب رشته نیاز به متخصص داریم؟

 اولین وبینار آل طه با موضوع انتخاب رشته استاندارد

راهنمای حضور در وبینار
گام اول: نصب نرم افزار ادوبی کانکت
۱. اگر با کامپیوتر یا لپ تاپتان می خواهید در وبینار حاضر شوید لطفا حداکثر یک ساعت پیش از آغاز وبینار نسبت به نصب نرم افزار ادوبی کانکت اقدام نمائید تا در هنگام ورود با مشکلی مواجه نشوید. نرم افزار ادوبی کانکت پس از نصب از طریق دسکتاپ قابل دسترسی و اجرا خواهد بود.
دانلود نرم افزار ادوبی کانکت برای ویندوز:
http://e-seminar.ir/dl/ConnectSetup.exe
دانلود نرم افزار ادوبی کانکت برای مک:

http://e-seminar.ir/dl/ConnectSetup.dmg

توجه: در صورتیکه ویندوز لپ تاپ یا کامپیوتر شما ایکس پی بود و برای ورود با نرم افزار ادوبی کانکت مشکل داشتید،  آدرس لینک ورود را در بخش آدرس بار مرورگرتان (اینترنت اکسپلورر، گوگل کروم، موزیلا فایرفاکس و...) نوشته و وارد وبینار شوید.

۲. اگر با موبایل یا تبلت می خواهید در وبینار حاضر شوید لطفا اپلیکیشن Connect را با توجه به نوع سیستم عامل گوشیتان از کافه بازار یا اپ استور دانلود و نصب نمائید.

گام دوم: ورود به وبینار
۱۵ دقیقه قبل از شروع وبینار با سیستمی که نرم افزار روی آن نصب است وارد پنل کاربری خود در وبسایت ایسمینار شده و وبینار مورد نظر را در "وبینار های خریداری شده" انتخاب نمایید .صفحه وبینار برای شما باز میشود .روی دکمه ی "ورود به وبینار" بزنید و منتظر باشید تا نرم افزار باز شده و وارد روم وبینار شوید .
در صورت هر گونه مشکل میتوانید با پشتیبان وبینار تماس بگیرید.

 لطفا وارد لینک شوید و برای وبینار ثبت نام کنید. لینک ورود (http://live.eseminar.tv/wb780)

کلید واژه ها: انتخاب رشته وبینار ادوبی کانکت انتخاب رشته استاندارد آزمون سراسری


نظر شما :